(+48) 693 808 607

o_prod

Produkt jest zgodny z normami europejskimi:
 • DIN EN 71-1: 2011-07
 • DIN EN 71-3: 2003-05
 • EN 1176-1:2008
 • ZEK 01.4-08
 • TÜV NORD Prüfprogramm M13/10

Ściśle pracujemy z jednym producentem naszego sprzetu. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Producent ma ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i montażu urządzeń sportowych oraz sprzętu dla placów zabaw. Zakład produkcyjny mieści się w Europie, co pozwala szybko realizować pilne i większe zamówienia oraz utrzymywać jakość na najwyższym poziomie.

 

 

Większość naszego sprzętu jest zalecana dla dzieci od 3 lat. Jakikolwiek model zestawu wg. certyfikatu można obciążać masą 100 kg. Jednak należy zaznaczyć, że gdy przeprowadzano badania przez jednostkę certyfikującą, konstrukcję obciążano masą 150 kg. Nic złego z konstrukcją się nie działo. Dlatego sprzęt jest rodzinny - w domu może ćwiczyć cała rodzina i nie trzeba wydawać środki na karnety do siłowni oraz tracić cenny czas na dojazdy.
Producent z ciekawości przeprowadzał badania przy jakim obciążeniu konstrukcja naszych zestawów zaczyna się niszczyć. Dopiero masa aż 230 kg wywołuje w konstrukcji nieodwracalne odkształcenia.

Oferowany przez nas sprzet posiada najwyższy europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Dzięki czemu nasze towary mogą być montowane np. w szkołach oraz przedszkolach.

8 przyczyn dlaczego „TAK”

 

„Gdzie tam, po co to w mieszkaniu? Jeszcze będzie miejsce zajmowało!” – to są komentarze tych, którzy jeszcze nie mieli styczności z tymi bardzo korzystnymi zestawami. Jako ojciec dwójki dzieci i osoba, która w dzieciństwie miała podobny zestaw, mogę wymienić kilka zalet zestawów sportowo-rozrywkowych:

 1. ZESTAW jest zawsze „pod ręką” – w przypadku, np. gdy pada deszcz, jest duży mróz albo my (rodzice) jesteśmy bardzo zajęci pracą, biznesem i nie możemy gdzieś wyjechać lub wyjść na plac zabaw, dziecko zawsze ma dostęp do ZESTAWU, gdzie może się bawić i przy tym rozwijać się fizycznie. Nawet jak przyjdą koledzy naszego dziecka, albo Państwa koledzy z dziećmi – mając ZESTAW w domu, dzieci zawsze będą miały czym się zająć! To bardzo podnosi u dziecka osobistą ocenę samego siebie, jako właściciela małego placu zabaw w domu! Wewnętrzny głos dziecka mówi: „Tak, rodzice kochają mnie!”
 2. ZESTAW gimnastyczny bardzo łatwo zmienia się, przekształca się. Czyli jeśli naszemu dziecku np. znudzi się huśtawka, koła gimnastyczne – ten sprzęt podwieszany można zamienić w ciągu 5-10 minut np. na drabinkę linową, trapez lub podwiesić kosz do koszykówki. Dziecko od razu zajmie się poznaniem i oswajaniem nowego sprzętu, a my sobie będziemy kontynuowali rozmowę z gośćmi, czy sprzątali mieszkanie, czy gotowali obiad.
 3. Zdarza się, że dzieci trzeba zostawić z babcią, czy z sąsiadką lub z inną nie za bardzo energiczną nianią. W takim przypadku wystarczy dziecku tylko powiedzieć: „Pokaż co potrafisz! Ale nie zapomnij podłożyć pod ZESTAW materac.” Tym czasem babcia spokojnie sobie usiądzie w fotelu.
 4. Można podwiesić worek bokserski, na którym dziecko może rozładować swoją energię, czasami negatywną energię np. po uzyskaniu negatywnej oceny w szkole na klasówce lub np. brak uwagi ze strony „pierwszej miłości”. Przy tym dziecko nabiera pierwotne nawyki bokserskie!
 5. Podczas wielkiego prania w domu lub porządków w szafie zawsze można rozwiesić wieszaki na stopniach drabiny gimnastycznej lub na sprzęcie podwieszanym. Zastosowań znaleźć można bardzo dużo. Rekordzistami w wymyślaniu zastosowania ZESTAWU są dzieci!
 6. Kiedy dzieci już wyrosną na tyle, że wisząc na drążku trzeba zginać nogi – nie długo pojawią się wnuki… Nasze ZESTAWY są jedyną „zabawką”, która nie staje się stara i nie wychodzi z mody. Zdrowie i dobre samopoczucie – zawsze najbardziej cenione!
 7. Proszę nie myśleć, że ZESTAW kupuje się tylko i wyłącznie dla dzieci. Kiedy pozbędziemy się choroby kręgosłupa, która wszystkim dorosłym zagraża? Tylko po przez zwykłe wiszenie na drążku po 5 minut rano i 5 minut wieczorem, wtedy Państwo docenicie funkcjonalność. Raczej wszyscy chcemy mieć ładną sylwetkę. Ćwiczyć, mając nasz ZESTAW sportowy w domu, jest o wiele prościej, niż zmusić siebie pojechać do siłowni lub na basen. Wytrzymałość ponad 100 kg!
 8. Kupując nasz ZESTAW, ułatwią sobie Państwo wybór prezentu przy kolejnych okazjach. Nasze ZESTAWY można rozbudowywać i montować mnóstwo sprzętu dodatkowego.